Užavas kauss: sestdien plkst.17 Ogrē cīņa par finālu (sportacentrs.com)

26.08.2022

Sestdien, 26. februārī, Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas pusfināla sērijas otrajā spēlē BK “Ogre” tiksies ar BK “Ventspils”. Pirmajā spēlē ventspilnieki iekrāja 7 punktu pārsvaru (85:78). Spēle sāksies plkst.17, tiešraide internetā sportacentrs.com. Uzvarētāji divu spēļu summā iekļūs finālā, kur jau gaida “VEF Rīga”.

Pirmajā mačā vadībā pārmaiņus bija abas komandas. Nelieli atrāvieni vairākkārt izdevās ventspilniekiem, kuri pirmā puslaika nogalē panāca 37:31, bet ceturtajā ceturtdaļā 70:61 un 77:68. Priekšpēdējā minūtē viesi šo pārsvaru bija likvidējuši (79:78), taču neveiksmīgi aizvadīja galotni, un uz atbildes spēli “Ventspils” dodas ar vērā ņemamu, tiesa, vēl ne gluži izšķirošu pārsvaru – 85:78 (13:15, 37:33, 60:59).

Uzvarētājiem bija pārsvars tālmetienu kvantitātē (12/40 – 6/21) un soda metienu kvalitātē (22/24 – 18/30).

“Ventspilij” Guntis Sīpoliņš guva 21 punktu un izcīnīja 9 bumbas, Artūrs Ausējs 19, Linards Jaunzems 11.

“Ogrei” Uģis Pinete guva 16 punktus, Mats Juciks 15, Jānis Antrops 14, Kristaps Dārgais 13, Prentiss Niksons 11.

Finālspēle, kurā šī dueļa uzvarētāji tiksies ar “VEF Rīga”, paredzēta 7. martā.