Visi jaunumi

Latvijas basketbola Užavas kauss: “Latvijas Universitāte” kļūst par pirmo ceturtdaļfinālistu

06.12.2023

Dalīties:

Trešdien, 6. decembrī, notika Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas trešās kārtas (astotdaļfināla) sēriju pirmā atbildes spēle. Citas astotdaļfināla cīņas notiks nākamās nedēļas beigās, Uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā.

“Latvijas Universitāte” – BS “Tukums”/TSS 113:59 (33:18, 55:28, 86:47). Divu spēļu summā 211:130

Pirmajā spēlē 98:71 (19:15. 40:29, 66:45).

Tukumniekiem atbildes spēlē nevarēja palīdzēt vairāki potenciālie līderi.

Uzvarētājiem Rihards Aleksandrovs guva 21 punktu, Dāvis Skreivers 16.

Tukuma komandai Ričards Pinne guva 28 punktus.

Ceturtdaļfinālā studenti spēlēs ar dueļa BK “Ventspils” – “Gulbenes Buki”/BJSS uzvarētājiem.

Sestdien, 16. decembrī

Plkst.16 Cēsīs “Rīgas Zeļļi” – RSU/”VEF Rīga”

Pirmajā spēlē “Rīgas Zeļļi” uzvarēja ar 92:60 (27:16, 55:28, 74:38)

Zeļļiem pārsvars no pirmās minūtei, tai skaitā precīzāki metieni: 2p. 17/46 – 21/40, 3p. 6/31 – 13/31.

Uzvarētājiem Juris Vītols guva 15 punktus, Aizeja Osborns 14, Francis Gusrtavs Lācis 13+10 atl., Dāvids Vīksne 12.

Uzvarētāji spēlēs ar pāra Kandava – Valmiera labāko komandu.

Plkst.17 BK “Ogre” – “Cēsis”/Cēsu Sporta skola

Pirmajā spēlē BK “Ogre” uzvarēja ar 84:60 (22:16, 35:34, 54:48)

Pirmajā mačā Aizdevums.lv Reģionālajā līgā spēlējošā Cēsu komanda līdz 33. minūtei turējās spēlē (55:60), tomēr pēdējām septiņām minūtēm spēka nepietika.

Mājiniekiem labāka trīspunktnieku precizitāte (10/37 – 5/34), toties “Ogre” to kompensēja ar pārliecinošu uzvaru cīņā pie groziem (41-65).

Uzvarētāji spēlēs ar pāra “Liepāja” – Salaspils Sporta skola labāko komandu.

Plkst.19 “VALMIERA GLASS VIA” – “Kandava/Anzāģe”

Pirmajā spēlē valmierieši uzvarēja ar 99:79 (27:20, 53:43, 66:59)

Ramirent NBL pērnās sezonas čempioni pret Pafbet LAT-EST līgas pastarīšiem saglabāja intrigu līdz ceturtās ceturtdaļas sākumam (33. minūtē – 63:68). Valmieriešiem milzīgs pārsvars cīņā par atlēkušajām bumbām (32-63).

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra “Rīgas Zeļļi” – RSU/”VEF Rīga” uzvarētājiem.

Svētdien, 17. decembrī

Plkst.14 BK “Ventspils” – “Gulbenes Buki”/BJSS

Pirmajā mačā ventspilnieki uzvarēja ar 89:69 (23:8, 43:24, 64:45)

Visā spēlē viesiem labāka metienu precizitāte (2p. 14/36 – 23/47, 3p. 8/26 – 11/25) un mazāk kļūdu (17-12).

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar “Latvijas Universitāti”.

Plkst.17 BK “Liepāja” – Salaspils Sporta skola

Pirmajā spēlē liepājnieki uzvarēja ar 92:52 (24:11, 45:24, 67:39)

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra BK “Ogre” – “Cēsis”/Cēsu Sporta skola uzvarētājiem.