Visi jaunumi

Latvijas basketbola Užavas kauss: 13. un 14. decembrī noskaidros ceturtdaļfinālistus

12.12.2022

Dalīties:

Otrdien, 13. decembrī, un trešdien, 14. decembrī, notiks Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas trešās kārtas atbildes spēles, kurās tiks noskaidroti seši ceturtdaļfināla dalībnieki. Lielākās intrigas – jau otrdien.

13.12. plkst.19: “VALMIERA GLASS VIA” – “Gulbenes Buki”/BJSS. Pirmajā spēlē 70:89. LBS YouTube

Pirms nepilnām divām nedēļām Gulbenē tika fiksēts kārtas lielākais pārsteigums – Ramirent NBL Austrumu grupas līdervienība pārliecinoši pieveica Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas komandu.

Gulbeniešiem iniciatīva visā spēles garumā un būtisks pārsvars metienu precizitātē (2p. 21/35 – 15/36, 3p. 11/31 – 8/30). Artūrs Strēlnieks guva 28 punktus un izcīnīja 21 bumbu, Jānis Antrops – 24 punktus, Jānis Engers 19.

Valmieriešiem Niks Salenieks guva 23 punktus.

Zaudētāji secinājumus izdarījuši, bet 19 punktus atspēlēt nebūs viegls uzdevums.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra “Latvijas Universitāte” – RSU/“VEF Rīga” uzvarētājiem.

13.12. plkst.19:30: RSU/”VEF Rīga” – “Latvijas Universitāte”. Pirmajā spēlē  71:85

Pirmajā spēlē “Latvijas Universitāte” pārsvaru nodrošināja tikai otrajā puslaikā, pirms atbildes mača RSU vienībai ir iespēja pastiprināt sastāvu, piesakot Ramirent NBL spēlē jau iesaistīto Iļju Gromovu.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra “VALMIERA GLASS VIA” – “Gulbenes Buki”/BJSS uzvarētājiem.

13.12. plkst.20: BK “Jelgava” – “Kandava/Anzāģe”. Pirmajā spēlē 74:84. LBS YouTube

Divu Ramirent Nacionālās līgas komandu pirmajā spēlē mājiniekiem kandavniekiem bija neliels pārsvars visas 40 minūtes, tomēr +10 sola intrigu atbildes spēlē Jelgavā.

Uzvarētājiem Artūrs Grīnbergs guva 20 punktus, izcīnīja 8 bumbas un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles, Guntars Strāķis guva 20 punktus, Mārcis Saulītis 14+12 atl.

Jelgavas komandai Kristaps Pļavnieks guva 16 punktus, Armands Ginters 12, Nauris Miezis 11, Armands Seņkāns 11.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar BK “Liepāja” vai “Nīca/BLi”.

14.12. plkst.19 BK “Ventspils” – BK “Ķekava”. Pirmajā spēlē 117:69. LBS YouTube

Mājiniekiem iespēja meklēt Pafbet Latvijas – Igaunijas līgā pazaudēto spēles ritmu.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra BK “Ogre” – BK “Cēsis”/Cēsu Sporta skola uzvarētājiem.

14.12. plkst.19 BK “Ogre” – BK “Cēsis”/Cēsu Sporta skola. Pirmajā spēlē 105:71. LBS YouTube

Pirmajā mačā “Ogre” pārsvaru nokārtoja jau pirmajā ceturtdaļā.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra BK “Ventspils” – BK “Ķekava” uzvarētājiem.

14.12. plkst.20 “Nīca/BLi” – BK “Liepāja”. Pirmajā spēlē 72:96

Pirmajā spēlē trenēta jaunība tomēr bija krietni pārāka par pieredzi.

Uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēlēs ar pāra BK “Jelgava” – “Kandava/Anzāģe” uzvarētājiem.